• Przed wakacyjne spotkanie

  Dziękujemy wszystkim za obecność, także tym, którzy byli z nami duchowo. To był niełatwy czas. Rozpoczynamy wakacje, które niech będą czasem odkrywania Boga w pięknie przyrody i w spotkaniu z drugim człowiekiem.

  Więcej
 • PRZERWA WAKACYJNA

  W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie spotkań wspólnoty.    Zapraszamy we wrześniu.  Do zobaczenia!

  Więcej
 • SPOTKANIE

  Na ostatnie, przed wakacjami, spotkanie wspólnoty zapraszamy w czwartek 2 lipca . Rozpoczniemy od udziału we Mszy Świętej o godz. 18 00 w kościele. Po Mszy – spotkanie i rozesłanie. Zapraszamy!          

  Więcej
 • DAWCA DARÓW

    Możliwość odsłuchania katechezy: http://nowejeruzalem.pl/katechezy/

  Więcej
 • ZAPROSZENIE

  W najbliższy czwartek, 4 czerwca, zapraszamy na spotkanie wspólnoty. Rozpoczniemy od udziału we Mszy Świętej o godz. 18 00 w naszym kościele. Po Mszy spotkanie -również w kościele (sala na górze).  Znowu możemy być razem! – oczywiście zgodnie z zasadami , jakie obowiązują w świątyniach. Do zobaczenia!    

  Więcej
 • NOWENNA PRZED ZESŁANIEM DUCHA ŚWIĘTEGO

  Zapraszamy do udziału  we wspólnej modlitwie  codziennie po Mszy Świętej wieczornej w naszym kościele lub on-line na https://www.youtube.com/watch?v=hLSbcnfoBBo Motywem  Nowenny jest Osiem  Błogosławieństw, Mt 5,3-11   Dzień 1. Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. Mt 5,3 Przeczytaj komentarz : Błogosławieni ubodzy Dzień 2. Błogosławieni, którzy się smucą. albowiem oni będą pocieszeni….

  Więcej
 • Szkoła Słuchania Słowa

  Maryja, Brama Niebios   „Bramy podnieście swe szczyty, unieście się odwieczne podwoje, aby mógł wkroczyć Król Chwały”.     Jedyną Bramą Niebios jest Jezus Chrystus, ofiarowany nam przez Ojca. Maryja zaś jest Tą – i w tym kontekście należy rozumieć przyznany Jej tytuł – przez którą Bóg spełnił swą zbawczą obietnicę. Swym posłusznym fiat otworzyła…

  Więcej
 • OJCZE NASZ

    El Greco- Modlący się Chrystus, 1595  Do pobrania: Propozycja rozważań. Do odsłuchania: Katecheza (nr 12 w cyklu Formacja Ucznia).

  Więcej

Back to Top